logo VEG Kruiskerk Heerde

Actueel
Aanmelden voor de diensten en oppas-/ nevendienst
ZomerAvondZang vanaf 5 juliWe zijn blij dat we weer naar de kerk kunnen. In juni was dit met een kleine groep, maar vanaf 1 juli mogen we weer met meer mensen samenkomen. In ons knusse kerkje zal het aantal plekken nog beperkt blijven omdat we anders niet kunnen voldoen aan de richtlijnen. Daarnaast starten vanaf zondag 5 juli ook de oppas- en nevendienst weer. Ook hiervoor moeten de kinderen aangemeld worden.

Lees verderZomerAvondZang vanaf 5 juli
ZomerAvondZang vanaf 5 juliOok deze zomer is er in juli en augustus weer elke zondagavond ZomerAvondZang. Het centrale thema is dit jaar 'Samen'. Er is elke avond muzikale medewerking. Iedereen is van harte welkom, maar moet zich vooraf wel aanmelden. Ook zijn de diensten live te volgen via internet.

Lees verderVanaf 7 juli weer avondgebed
ZomerAvondZang vanaf 5 juliNu we weer met een bescheiden groep in de kerkzaal mogen, zal vanaf de eerste week van juli het wekelijks avondgebed weer opgestart worden. Hierbij wordt rekening gehouden met de richtlijnen van het RIVM. Vanaf dinsdag 7 juli gaat de deur voor het Avondgebed weer open en bent u daarna wekelijks welkom op dinsdag. Ook kan er live meegeluisterd worden via tv.vegheerde.nl.

Lees verderDiensten archief
05 juli
Avonddienst

ZomerAvondZang. Muzikale medewerking van Wilma Knip

dienst achteraf bekijken/ beluisteren

 
05 juli
Ochtenddienst

Viering Maaltijd van de Heer.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren

 
05 juli
Avonddienst

Familiedoopdienst. In deze dienst ontvangt Ole van Bennekom het teken van de Heilige doop. De dienst is live te volgen via http://tv.vegheerde.nl
28 juni
Ochtenddienst

'Vier het leven'. We vieren samen (in de kerk en thuis) onze verjaardag.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
28 juni
Avonddienst

Jeugddienst. De dienst is te volgen via http://tv.vegheerde.nl

aanmelden voor kerkdienst
28 juni
Avonddienst

Familiedoopdienst. In deze dienst ontvangt Lauren Veldkamp het teken van de Heilige Doop. De dienst is live te volgen via http://tv.vegheerde.nl
26 juni
Avonddienst

Dankdienst voor het leven van zr. Greet ter Voorde-Horsman. De dienst is in besloten kring, maar live te volgen via http://tv.vegheerde.nl.
21 juni
Ochtenddienst

Gezinsdienst.

dienst achteraf beluisteren/ bekijken
21 juni
Avonddienst

dienst achteraf beluisteren/ bekijken

 
14 juni
Ochtenddienst

Tijdens de dienst worden enkele gemeenteleden herdacht in bijzijn van de naaste familie.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
14 juni
Avonddienst

Heerde Zingt op Zondag. De dienst is te volgen via http://tv.vegheerde.nl

aanmelden voor kerkdienst
14 juni
Avonddienst

Familiedoopdienst. In deze dienst ontvangt Ties van Weeghel het teken van de Heilige doop. De dienst is live te volgen via http://tv.vegheerde.nl
Toon meer diensten

ZomerAvondZang vanaf 5 juli

Ook deze zomer is er in juli en augustus weer elke zondagavond ZomerAvondZang. Het centrale thema is dit jaar 'Samen'. Er is elke avond muzikale medewerking. Iedereen is van harte welkom, maar moet zich vooraf wel aanmelden. Ook zijn de diensten live te volgen via internet.

ZomerAvondZang vanaf 5 juli

Hoe anders dan anders wordt deze 20e editie van ZomerAvondZang. In 2001 kozen we voor deze naam, als opvolger voor de Zomeravond Vakantiediensten die we vanaf 1982 gehouden hadden. Maar ook al zijn de diensten anders dan anders, ze gaan wel door.

Het centrale thema 'Samen' wordt elke week uitgediept met een subthema. Deze zijn:

  • 5 juli: Samen zoeken
  • 12 juli: Samen zorgen
  • 19 juli: Samen leven
  • 26 juli: Samen bidden
  • 2 augustus: Samen lachten
  • 9 augustus: Samen huilen
  • 16 augustus: Samen dragen
  • 23 augustus: Samen helpen
  • 30 augustus: Samen zingen

In verband met de Corona richtlijnen is het wel nodig dat belangstellenden zich voor het bezoek aan de diensten aanmelden. Dit kan via http://dienst.vegheerde.nl. Ook is het mogelijk om de dienst live of op een later tijdstip te volgen via http://tv.vegheerde.nl.

Helaas komt het na afloop van de dienst samen koffiedrinken op het kerkplein dit jaar te vervallen.

 

Alle jaren hadden we een mooi thema met onderverdeling over de avonden, verscheidenheid in muzikale medewerking, een kleurplaat voor de kinderen, en via het flyeren in het dorp en posters op de campings kregen we altijd vakantiegasten in de kerk. Nu moet iedereen zich aanmelden en kunnen we geen koffie/thee/frisdrank aanbieden en napraten op het kerkplein.

 

Komende week:
12
Kerkdienst
Kruiskerk - B. van Dijklaan
Aanvang: 10:00 uur.

Kerkdienst
Kruiskerk - B. van Dijklaan
Aanvang: 15:00 uur.

Kerkdienst
Kruiskerk - B. van Dijklaan
Aanvang: 19:00 uur.

Avondgebed
Kruiskerk - B. van Dijklaan
Aanvang: 19:30 uur.

Gemeentebrief:
Vul hieronder uw e-mailadres in en ontvang automatisch elke week onze gemeentebrief.