logo VEG Kruiskerk Heerde

Actueel
Corona update november
Corona update novemberWoensdag 4 november zijn de richtlijnen rondom Corona strenger geworden. Dit betekend dat er maar beperkt achtiviteiten mogelijk zijn in ons kerkgebouw. De zondagse diensten en het avondgebed gaan op dezelfde wijze verder (maximaal 30 personen). Ook de activiteiten voor de jeugd onder de 18 jaar gaan door. De overige activiteiten komen te vervallen. Voor het komen en weggaan in en bij het kerkgebouw wordt dringend geadviseerd een mondkapje te dragen. Voor bezoek aan de diensten is het nodig om aan te melden.

Lees verderDiensten archief
29 november
Ochtenddienst

1e Advent. Doopdienst. In deze dienst ontvangen Naim Den Dulk en Julius van Vianen het teken van de Heilige Doop.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
29 november
Avonddienst

Jeugd- en gezinsdienst. Let op: dienst om 16.00 uur! Muzikale medewerking van 'Seven'.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
22 november
Ochtenddienst

Eeuwigheidszondag. Herdenking overledenen.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
22 november
Avonddienst

Herdenking overledenen.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
15 november
Ochtenddienst

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
15 november
Avonddienst

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
08 november
Ochtenddienst

dienst acheraf bekijken/ beluisteren
08 november
Avonddienst

Heerde Zingt Op Zondag. Muzikale medewerking van Zwier van der Weerd.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
04 november
Avonddienst

Dankdag voor gewas en arbeid.

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
01 november
Ochtenddienst

Viering Maaltijd van de Heer

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
01 november
Avonddienst

Themadienst 'Wie is de M.O.L.?' (Missionair op Locatie)

dienst achteraf bekijken/ beluisteren
Toon meer diensten

Corona update november

Woensdag 4 november zijn de richtlijnen rondom Corona strenger geworden. Dit betekend dat er maar beperkt achtiviteiten mogelijk zijn in ons kerkgebouw. De zondagse diensten en het avondgebed gaan op dezelfde wijze verder (maximaal 30 personen). Ook de activiteiten voor de jeugd onder de 18 jaar gaan door. De overige activiteiten komen te vervallen. Voor het komen en weggaan in en bij het kerkgebouw wordt dringend geadviseerd een mondkapje te dragen. Voor bezoek aan de diensten is het nodig om aan te melden.

Corona update november

We realiseren ons heel goed dat dit een vreemde periode is en we hopen op deze manier goed opvolging te geven aan wat mag, maar daarbij ook oog te hebben voor de voorzorgsmaatregelen om verspreiding van het virus tegen te gaan.

Meld u zich bij voorkeur aan via de digitale methode zoals hieronder beschreven is. Indien u niet in de gelegenheid bent om dit digitaal te doen, kunt u via uw wijkouderling reserveren. Ook voor de oppasdienst, nevendienst en basic is het nodig om te registreren.

AANMELDEN KERKDIENST GEDURENDE CORONA MAATREGELEN

U gaat via deze website naar de betreffende dienst in de agenda en klikt op 'aanmelden voor kerkdienst', of u gaat rechtstreeks naar het reserveringssysteem via de volgende link: http://dienst.vegheerde.nl

Op het scherm verschijnt een agenda, waar u zelf kunt kiezen voor welke dienst u zich wilt aanmelden. U klikt op de betreffende dienst waardoor het reserveringsscherm verschijnt.

Hier geeft u aan met hoeveel personen u komt. Voor de ochtenddienst kunnen kinderen apart aangemeld worden voor de oppasdienst, nevendienst en op de 2e en 3e zondag ook voor Basics. Er geld een maximum van 4 personen per ticketsoort. Mocht u met meerdere personen willen komen, dan kunt u nogmaals een aanvullende reservering maken. Na keuze van het aantal klikt u vervolgens op tickets bestellen en vult u uw gegevens in.

Na bevestiging van uw gegevens ontvangt u per email een ticket in PDF formaat. Deze hoeft niet meegenomen te worden naar de dienst!

Voor iedere dienst geldt een maximum aantal bezoekers. Wanneer dit is bereikt kunt u niet meer voor de betreffende dienst reserveren. Kiest u dan een andere dienst. Meld u ook niet direct voor alle diensten aan, maar geef ook anderen gelegenheid om een dienst te bezoeken.

Kijk voor het doorgaan van overige activiteiten in de agenda op de website. Ook bij deze activiteiten zal er een intekenformulier liggen in de hal en worden de voorzorgsmaatregelen in acht genomen.

 -PRIVACY MAATREGELEN-

Vanwege de verplichting van de overheid om te registreren wie de diensten bijwonen zijn wij hierdoor gehouden aan het bijhouden van uw ingevoerde gegevens. Deze gegevens gebruiken wij uitsluitend voor de corona gerelateerde registratie plicht met daaruit eventuele voortvloeiende verplichtingen.

Komende week:
30
Christy-kids
Bovenzaal
Aanvang: 18:15 uur.

Time-Out
Achterkamer
Aanvang: 19:45 uur.

Crosspoint
Onderkomen
Aanvang: 19:45 uur.

Avondgebed
Kerkzaal
Aanvang: 19:30 uur.

Kerkdienst
Kruiskerk - B. van Dijklaan
Aanvang: 10:00 uur.

Kerkdienst
Kruiskerk - B. van Dijklaan
Aanvang: 19:00 uur.

Christy-kids
Bovenzaal
Aanvang: 18:15 uur.

Time-Out
Achterkamer
Aanvang: 19:45 uur.

Crosspoint
Onderkomen
Aanvang: 19:45 uur.

Gemeentebrief:
Vul hieronder uw e-mailadres in en ontvang automatisch elke week onze gemeentebrief.